Trwa ładowanie...
d2jr1bz

Wskoczył na tory metra, był pod wpływem narkotyków. "Bananowe dzieci się bawią"

W warszawskim metrze doszło do niepokojącego incydentu. Mężczyzna wskoczył na tory na stacji metra Wawrzyszew. Na pomoc natychmiast ruszyły osoby czekające na pociąg. - Mężczyzna był pod wpływem środków odurzających - informuje rzeczniczka metra Anna Bartoń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na miejsce wezwano karetkę pogotowia i policję.
Na miejsce wezwano karetkę pogotowia i policję. (Youtube.com, Fot: YouTube)
d2jr1bz

Całe zdarzenie nagrał jeden z pasażerów metra i opublikował je kilka dni temu w sieci. Na filmiku widać, jak mężczyzna wchodzi na torowisko, rozkłada ręce i po chwili wskakuje z powrotem na peron stacji. Wtedy kilku pasażerów podbiega do niego, łapie za ręce i nogi i próbuje odciągnąć na bok.

- Do zdarzenia doszło ponad tydzień temu. To była osoba pod wpływem środków odurzających. Nasi pracownicy szybko interweniowali. Nic mu się nie stało. Wezwaliśmy karetkę pogotowia, żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku. Wezwano również funkcjonariuszy policji - mówi rzeczniczka metra.

d2jr1bz

Na razie nie wiadomo czy mężczyzna zostanie ukrarany. - Policjanci spisali protokół. Są prowadzone czynności w tej sprawie - mówi dyżurna ze stołecznej policji.

Internauci chwalą szybką reakcję współpasażerów. - Brawo dla tych ludzi, którzy bardzo przytomnie się zachowali! - napisała Magda pod nagraniem. - Dobrze, że życie mu uratowali. Jak by go zostawili, to cholera wie, co by do głowy strzeliło - dodaje Marsel. Podobnie uważa Ola: - Jestem pod wrażeniem. Tym ludziom należą się gratulacje! Szybko i profesjonalnie sobie z nim poradzili.

Na "imprezowiczu" nie pozostawiają suchej nitki. - Sam wyszedł [na tory] zanim pociąg nadjechał. Bananowe dzieci się bawią - komentuje Agnieszka. - Kolejna gwiazda w internecie na 5 minut - kwituje Tomasz.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Ujawniamy zapiski z notatników warszawskich prostytutek: setki adresów i telefonów

d2jr1bz

Podziel się opinią

Share

d2jr1bz

d2jr1bz