Trwa ładowanie...
d2qbxwn

Wyciekło stare nagranie radnego Ochoty, polityk przeprasza

Na nagraniu Cezary Król, znany pod pseudonimem "Warszawski cierp", atakuje kierowcę taksówki. W wulgarnych słowach wyzywa mężczyznę, a jego samochód obrzuca jajkami. Filmik kilka lat temu udostępnił sam polityk, teraz przypomnieli mu go użytkownicy Wykop.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Król tłumaczy się ze starego nagrania
Cezary Król tłumaczy się ze starego nagrania (YouTube, Fot: warszawski cierp)
d2qbxwn

Na starym nagraniu widać jak Król wysiada z taksówki i mówi, że zamówił przejazd u innej firmy. Gdy samochód (bez koguta "taxi" na dachu") podjeżdża pod wskazany adres, "Warszawski cierp" zaczyna wyzywać kierowcę. "Co sp.....s? Bisz się k...a?" - słychać na nagraniu. W międzyczasie Król obrzuca samochód jajkami.

Tłumaczenie

Teraz Cezary Król przyznaje się do błędu. - Tak nie powinno być. Jest mi za to wstyd, bo to nie powinno się zdarzyć - mówi na filmiku opublikowanym na YouTubie. Jak sam przyznaje, podczas atakowania kierowcy był pijany, a samo nagranie powstało zanim zaangażował się w politykę.

"Warszawski cierp" miał także oficjalnie przeprosić warszawskiego przewoźnika. Polityk próbował się także skontaktować z samym poszkodowanym kierowcą oraz zaproponować mu akcję. W ramach zadośćuczynienia, Król miał mu wręczyć 20 jajek oraz pozwolić obrzucić prywatny samochód polityka. Jednak "Cierpowi" nie udało się ani porozmawiać z kierowcą, ani nakręcić filmiku.

d2qbxwn

Radny Ochoty, w dalszej części swojego internetowego wystąpienia, odpiera ataki niektórych internautów. Zarzuca im, że zwrócili mu uwagę na same błędy, a nie sukcesy. - Sytuacja była błędem, ale kto nie popełnia błędów? Tylko ten, który nic nie robi - wyznaje polityk. Po czym wymienia akcje, które organizował m.in. Szlachetną Paczkę czy zbiórkę pieniędzy na dzieci po chemioterapii. - Gdzie wtedy byliście? - pyta retorycznie Król.

Polityk zaznacza, że nie zrezygnuje ze swojej działalności w internecie oraz nie złoży mandatu radnego. Według Króla krytyka go motywuje do tego, aby "więcej działać i robić więcej dobrego".

d2qbxwn

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: Gazeta.pl

Zobacz także: Docinają Beacie Kempie. Jest reakcja minister

d2qbxwn

Podziel się opinią

Share

d2qbxwn

d2qbxwn