Trwa ładowanie...

Za darmo: Dzień Otwarty w Zakładzie Fotografii Prasowej, Reklamowej i Wydawniczej UW

Zapisy już ruszyły, ilość miejsc ograniczona!

Share
Za darmo: Dzień Otwarty w Zakładzie Fotografii Prasowej, Reklamowej i Wydawniczej UW
d1sgy2v

Jeśli chcecie sprawdzić jak się studiuje w Zakładzie Fotografii Prasowej, Reklamowej i Wydawniczej Uniwersytetu Warszawskiego, poznać przyszłych wykładowców i skonsultować swoje prace fotograficzne, zapraszamy już 20 kwietnia 2013r., od godz. 11:00. Wszystkie wydarzenia odbędą się w pracowniach Zakładu. Adres: Warszawa, ul. Nowy Świat 69, klatka B, parter.

Program dnia otwartego:

- uczesnictwo (jako obserwator) w zajęciach z estetyki fotografii w godz. 10:45-13:00 (prowadząca: Renata Woroniecka) oraz historii fotografii 13:15 - 15:30 (prowadzący: Andrzej Zygmuntowicz).

Ul. Nowy Świat 69, klatka B, sala 4.

d1sgy2v

- prezentacja studia fotograficznego - prowadzący: Andrzej Janicki - godz. 11:00 - 15:30. Tu dowiecie się,jak korzystać ze sprzętu studyjnego. Będzie też okazja stanąć po jednej i drugiej stronie kamery.

Ul. Nowy Świat 69, klatka B, poziom - 1

- pracownia projektowania graficznego - prowadzący: Sławomir Zwierz - godz.: 11:00 – 15:30. Prowadzący zapozna z głównymi zasadami edycji fotografii dla celów reklamowych i wydawniczych. Zaprasza na indywidualne konsultacje w zakresie wyboru zdjęć reklamowych oraz zdjęć ilustracyjnych (do zastosowania w wydawnictwach plakatowych i książkowych). Zostaną zaprezentowane także najciekawsze prace naszych studentów z pracowni fotografii klasycznej, fotografii prasowej, reklamowej i wydawniczej oraz nowych mediów.

Ul. Nowy Świat 69, II p., sala 202

d1sgy2v

- ciemnia fotograficzna - prowadząca: Anna Zapolska - godz.: 11:00 - 15:30
To wyjątkowa okazja spotkania z fotografią klasyczną; żeby się o tym przekonać przynieście czarno - biały negatyw, a samodzielnie wykonacie odbitkę zdjęć.

Ul. Nowy Świat 69, klatka B, parter

- przegląd portfolio - godz.: 15:30 – 17:30. Przynieś swoje zdjęcia w wersji cyfrowej lub drukowanej (max. 20 zdjęć pojedynczych i/lub 3 dłuższe formy fotograficzne np. fotoreportaże, dokumenty czy eseje fotograficzne). Ocenią je: Renata Woroniecka, Andrzej Zygmuntowicz, Paweł Żak.

Ul. Nowy Świat 69, klatka B, sala 4

d1sgy2v

Uwaga! Zapisy na przegląd portfolio przyjmowane będą na adres mailowy szewczyk@id.uw.edu.pl. Prosimy wskazać imię i nazwisko osoby, do której chcą się Państwo zgłosić na konsultacje. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 kwietnia 2013r.

Na spotkanie z każdym z wykładowców zapisywanych jest max. 10 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń. Więcej informacji o Zakładzie Fotografii Prasowej, Reklamowej i Wydawniczej ID WDiNP Uniwersytetu Warszawskiego na stronie www.fotografiauw.pl oraz www.facebook.com/fotografiaUW .

d1sgy2v

Podziel się opinią

Share
d1sgy2v
d1sgy2v