Trwa ładowanie...
d4kycjc

Za darmo: Kolejna edycja "Bezpiecznej warszawianki"

Zapisy ruszają już w poniedziałek 23 września
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: Kolejna edycja "Bezpiecznej warszawianki"
d4kycjc

To nie tylko sztuka zadawania ciosów, ale przede wszystkim - nauka ich unikania. To również nauka bezpiecznych zachowań oraz efektywnych taktyk samoobrony, których od ponad 10 lat uczą profesjonalni trenerzy sztuk walki, będący funkcjonariuszami straży miejskiej.

Panie pod okiem instruktorów poznają elementy krav-magi, ju-jitsu, karate. Nie chodzi jednak tylko o naukę zadawania ciosów. „Nie uczymy atakować, uczymy unikać ataku” – tak o kursie mówią instruktorzy. Uczestniczki kursu dowiadują się, jak do obrony wykorzystać przedmioty codziennego użytku: pilnik, klucze, dezodorant czy torebkę.

Kolejna edycja rozpocznie się już 3 i 4 października (dwie grupy w czwartek i trzy grupy w piątek). Zapisy będą przyjmowane w dniach 23-25 września w godzinach 8:00 – 14:00 pod numerem telefonu: 22 855 33 11.

d4kycjc

Zapisy na kolejną edycję „Bezpiecznej Warszawianki” ruszają już w poniedziałek 23 września. Ważny jest refleks - zazwyczaj lista zapełnia się w ciągu kilku godzin pierwszego dnia zapisów.

Udział w kursie jest bezpłatny. Zajęcia trwają 11 tygodni, odbywać się będą w czwartki (dwie grupy: godzina 17:00 i 19:00) oraz w piątki (trzy grupy: godzina 15:00, 17:00 i 19:00) na Ursynowie w siedzibie oddziału straży miejskiej przy ul. Szolc-Rogozińskiego 1. Uczestniczka kursu musi być pełnoletnia, posiadać aktualne zaświadczenie od lekarza podstawowej opieki, umożliwiające udział w treningach fizycznych.

d4kycjc

Podziel się opinią

Share
d4kycjc
d4kycjc