Trwa ładowanie...

Za darmo: Otwarte warsztaty DJ-skie Open Decks Sessions

Tworzysz własne sety? Interesujesz się DJ-ką? To coś dla ciebie! [WIDEO]

Za darmo: Otwarte warsztaty DJ-skie Open Decks Sessions
d3ihjd7
d3ihjd7

Już 28 sierpnia w Saskim Brzegu dniem i nocą wszyscy chętni będą mogli ponownie spróbować swoich sił za konsoletą, przetestować profesjonalny sprzęt i wymienić się doświadczeniami – odbędą się już drugie warsztaty DJ-skie Open Decks Sessions.

W najbliższy czwartek od 16:00 do 20:00 w Saskim Brzegu na uczestników będzie czekał profesjonalny sprzęt oraz zawodowi DJ-e, którzy wcielą się w instruktorów i przekażą tajniki swojej sztuki – odpowiedzą na wszystkie pytania, zdradzą przydatne sztuczki i podpowiedzą, jak się rozwijać.

- Spodziewaliśmy się dużego zainteresowania naszymi warsztatami, ale to, jak wielu utalentowanych DJ-ów wzięło w nich ostatnio udział, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Amatorzy nie ustępowali profesjonalistom, wszyscy świetnie się razem bawili – mówią organizatorzy. – W trakcie poprzedniego wydarzenia nagraliśmy kilkuminutowy filmik, który można już obejrzeć w sieci (znajdziecie go poniżej artykułu). Podobny materiał powstanie także w najbliższy czwartek. Dodatkowo, w trakcie warsztatów będzie można wziąć udział w konkursie z nagrodami. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wysłać zgłoszenie na maila biuro@wsdj.pl. W wiadomości należy uwzględnić swoje imię, nazwisko oraz wiek. DJ-e, którzy chcą zaprezentować się na wydarzeniu, na ten sam adres powinni przesłać swojego seta. Warsztaty DJ-skie w Saskim Brzegu odbywać się będą najprawdopodobniej do końca września. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydarzeń zamieszczane są na bieżąco na fanpage’ach Saskiego Brzegu i WSDJ Studio .

Saski Brzeg mieści się przy Wale Miedzeszyńskim 407.

d3ihjd7

Przeczytajcie też: ZTM uruchamia gimbusy!

d3ihjd7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ihjd7