Trwa ładowanie...

Za darmo: Re:akcja w depresji

Darmowe konsultacje psychoterapeutyczne oraz warsztaty związane z tematyką radzenia sobie z depresją

Share
Za darmo: Re:akcja w depresji
dwztipd

23 lutego obchodzimy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Z tej okazji grupa ośrodków psychoterapeutycznych z kilku miast Polski organizuje akcję psychoedukacyjną „RE:akcja w depresji”. W ramach akcji ukaże się cykl artykułów psychoedukacyjnych poświęconych depresji, zostaną poprowadzone bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne oraz warsztaty związane z tematyką radzenia sobie z depresją. „RE:akcja w depresji” trwa od 23 lutego do 23 marca.

iatowa Organizacja Zdrowia szacuje, że na zaburzenia związane z depresją cierpi ok. 350 mln ludzi na całym świecie. Badania wskazują, że 1 na 20 osób przeżyła epizod depresyjny w ciągu ostatniego roku - mówią organizatorzy akcji - Z powodu wciąż żywych stereotypów na temat korzystania z pomocy psychoterapeuty i psychiatry wiele potrzebujących osób nie zgłasza się po pomoc i skazuje się na cierpienie w samotności. Prowadzimy akcję „RE:akcja w depresji”, aby to zmienić.

dwztipd

Wszystkie wydarzenia w ramach akcji są bezpłatne. Na wszystkie warsztaty, seminaria i konsultacje - zapisy u prowadzących. We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

Program wydarzeń warszawskich znajdziecie TUTAJ .

dwztipd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwztipd
dwztipd