Trwa ładowanie...
d2tl1gs

Za darmo: Wola na kartki [spacer]

To wycieczka śladami PRL-owskich i historycznych szczegółów, jakie nadal pozostały na Woli i poniekąd tworzą charakter tej części dzielnicy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: Wola na kartki [spacer]
d2tl1gs

Do kogo należała Kamienica pod Zegarem? Kim był Julian Marchlewski? Która cukiernicza delicja ma typowo stołeczne pochodzenie? Odpowiedź na to i wiele innych pytań, dotyczących Warszawy, a przede wszystkim dzielnicy Wola, poznacie już w niedzielę, 12 października, podczas bezpłatnego spaceru „Wola na kartki”!

* Czytaj też: Wkrótce otwarcie Jasia & Małgosi na Muranowie*

„Wola na kartki” to drugie wydarzenie z cyklu MIŁO WAS POZNAĆ, jakim Klubokawiarnia Jaś & Małgosia rozpoczyna swoją działalność przy al. Jana Pawła II 57. Przed oficjalnym otwarciem tego nowego lokalu, które planowane jest na koniec października, twórcy miejsca postanowili zaproponować lokalnej społeczności i przyszłym gościom prawdziwą ucztę atrakcji kulturalnych i nie tylko.

d2tl1gs

W myśl tej zasady powstał cykl MIŁO WAS POZNAĆ – aby zaprosić gości i powiedzieć wszystkim serdeczne „Witajcie w naszych progach!”. W ramach tego cyklu odbędzie się spacer „Wola na kartki”. To wycieczka śladami PRL-owskich i historycznych szczegółów, jakie nadal pozostały na Woli i poniekąd tworzą charakter tej części dzielnicy. Wydarzenie to będzie prowadzone przez Annę Kraus, przewodniczkę miejską, która również mieszka na Muranowie. Spacer będzie prowadzony bezpłatnie, w tzw. formule free tour, czyli za opłatą „do kapelusza”, wedle uznania.

W trakcie spaceru, w Klubokawiarni Jaś & Małgosia będzie wyświetlana jego wirtualna wersja, natomiast po tej części wydarzenia, około godziny 13, przed lokalem odbędzie się poczęstunek dla uczestników realnego i wirtualnego spaceru oraz wszystkich gości. Królował będzie oczywiście smak jak za dawnych lat!

Czytaj też: Wystawa „ArtNorblin. Tu współczesność łączy się z historią”

Aby wziąć udział w spacerze, należy zgłosić się mailowo lub telefonicznie (dane poniżej).

Gdzie: Klubokawiarnia Jaś & Małgosia, Al. Jana Pawła II 57

d2tl1gs

Kiedy: 12 października, start o 11:00

Zgłoszenia: klubjasimalgosia@gmail.com ; 502-033-711

d2tl1gs

Podziel się opinią

Share

d2tl1gs

d2tl1gs