Trwa ładowanie...

Zaloguj swoje dziecko na ludowo!

Odkrywanie kultury tradycyjnej, ludowej, folkloru i dziedzictwa z poznawaniem i wykorzystywaniem nowych mediów. WSTĘP WOLNY!

Share
Zaloguj swoje dziecko na ludowo!
d4maap3

EtnoLog-zaloguj się na ludowo! to program edukacyjny łączący w sobie zainteresowanie kulturą ludową oraz rozwijanie umiejętności związanych z nowymi mediami.

Program „Etnolog – zaloguj się na ludowo” skierowany jest do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W ramach programu uczniowie pracując metodą projektu odkrywają swoją lokalną kulturę, tradycje i zwyczaje, a następnie starają się je udokumentować przy zastosowaniu nowych mediów. Efekty swojej pracy pokazują społeczności szkolnej i lokalnej w formie występów, wystaw, prezentacji multimedialnych, publikacji, słuchowisk, artykułów i projekcji filmów.

Więcej informacji o ofercie, formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz opisy zrealizowanych projektów znajdują się na stronie www.ceo.org.pl/etnolog .

d4maap3

Udział w programie jest bezpłatny. Program „EtnoLog-zaloguj się na ludowo!” jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego we współpracy z Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie i Pracownią Etnograficzną im. Witolda Dynowskiego.

Kontakt: Iga Kazimierczyk, iga.kazimierczyk@ceo.org.pl ,
tel.: 22 825 05 50.

Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) jest niezależną instytucją edukacyjną. Upowszechnia wiedzę, umiejętności i postawy potrzebne w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego. Wprowadza do szkół programy, które podnoszą efektywność kształcenia, pomagają młodym ludziom rozumieć świat, rozwijają krytyczne myślenie, wiarę we własne możliwości, zachęcają do angażowania się w życie publiczne oraz działania na rzecz innych. Więcej informacji na www.ceo.org.pl

d4maap3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4maap3
d4maap3