Trwa ładowanie...

Ze znajomymi, siekierą i młotkiem. Tak chciała rozwiązać małżeńskie problemy

Kierująca osobowym renault 31-latka usiłowała przygnieść prowadzonym przez siebie autem przyjaciółkę męża, dodatkowo dziewczyna została uderzona w twarz przez jednego z napastników

Ze znajomymi, siekierą i młotkiem. Tak chciała rozwiązać małżeńskie problemy
d7itk4b
d7itk4b

31-latka wspólnie ze swoimi znajomymi 30- i 44-latkiem postanowiła odwiedzić swojego byłego męża. Wizyta, na którą mężczyźni zabrali ze sobą siekierę i młotek, miała rozwiązać problemy osobiste byłych małżonków... *Gdy przyjechali na miejsce zaczęli grozić mężczyźnie. *Ten, wystraszony zachowaniem napastników, postanowił uciec. Mniej „szczęścia” miała jego przyjaciółka oraz jej ojciec.

Kierująca osobowym renault 31-latka usiłowała przygnieść prowadzonym przez siebie autem przyjaciółkę męża, dodatkowo dziewczyna została uderzona w twarz przez jednego z napastników. W obronie córki stanął jej ojciec, który również został kilkukrotnie uderzony. Chwilę później cała trójka odjechała z miejsca zdarzenia.

Powiadomieni o zajściu policjanci z Wołomina zatrzymali Adriannę B., 30-letniego Tomasza B. i 44-letniego Dariusza T. Mężczyźni byli pod wpływem alkoholu, dodatkowo drugi z nich nie reagował na polecenia wydawane przez mundurowych, jednego z nich znieważył słowami wulgarnymi.

Cała trójka trafiła do policyjnej celi.

d7itk4b
d7itk4b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7itk4b