Trwa ładowanie...
dg5esgz

Zmiany w ruchu drogowym przy Moście Świętokrzyskim!

Dziś wieczorem zakończy się budowa przejścia podziemnego pod jezdnią w kierunku mostu. Budowniczowie rozpoczną wykopy na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmiany w ruchu drogowym przy Moście Świętokrzyskim!
dg5esgz

W poniedziałek, 17 marca, ok. godz. 22:00 otwarta zostanie ul. Tamka prowadząca na Most Świętokrzyski. Budowniczowie metra zakończyli budowę fragmentu przejścia podziemnego do stacji metra Centrum Nauki Kopernik.

Zobacz również: Warszawa (i nie tylko) widziana z lotu ptaka [FAJNE WIDEO]

Przejście podziemne przetnie jezdnię ul. Tamka prowadzącą na Most Świętokrzyski i Wybrzeże Kościuszkowskie. Wyjście ze stacji znajdować się będzie po północno-zachodniej stronie skrzyżowania – dziś jest tam jezdnia ul. Wybrzeże Kościuszkowskie.

dg5esgz

W poniedziałek zakończy się budowa korytarza pod jezdnią w kierunku mostu, a budowniczowie rozpoczną drugi etap budowy przejścia podziemnego - wykopy na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie.Odcinek ulicy pomiędzy Zajęczą a Tamką zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Otwarty zostanie wjazd na most od ulicy Tamka, będzie tam jeden pas ruchu. Z kolei na jezdni ul. Zajęczej (zjazd z mostu) pozostanie jeden pas ruchu „pod prąd” w kierunku Wisły tak aby możliwy był przejazd z Centrum Nauki Kopernik na Pragę – po skręcie w lewo z Wybrzeża Kościuszkowskiego. Z mostu w kierunku ul. Dobrej będą prowadziły dwa pasy ruchu.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do października.

dg5esgz

Podziel się opinią

Share

dg5esgz

dg5esgz