Trwa ładowanie...

Awaria ciepłownicza w Warszawie. 24 budynki bez ogrzewania

Mieszkańcy 24 budynków na Sadybie w Warszawie są pozbawieni ogrzewania. Veolia Energia Warszawa S.A. wstrzymała dostawy ciepła w rejonie ulicy Maltańskiej.
Share
Awaria ciepłownicza w Warszawie
Awaria ciepłownicza w WarszawieŹródło: PAP
d1rnh5c

To już kolejna awaria sieci ciepłowniczej w Warszawie w ciągu ostatnich kilkunastu dni. Tym razem z utrudnieniami borykają się mieszkańcy Sadyby.

Awaria ciepłownicza w Warszawie. Mieszkańcy przez cały dzień bez ogrzewania

"Lokatorzy bloków przy Bonifacego Św. 4 i 10, Korsykańskiej 1, 3, 5, 7, Maltańskiej 1, 3, 4, 5, 6 i 11, Marsylskiej 3, 5, 7, 9, a także Nicejskiej 1 i 2, Sardyńskiej 1, 3, 4, 5, 6 i 8 muszą się przygotować na to, że ciepło będzie dopiero nocą. Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest dopiero o godz. 22.00" – przekazała informację Polska Agencja Prasowa.

d1rnh5c

Najpoważniejsze awarie w Warszawie miały miejsce w połowie stycznia na ulicy Jagiellońskiej na Pradze-Północ. Wówczas ciepła pozbawionych było nawet 60 budynków jednocześnie.

Patryk Jaki oskarża Rafała Trzaskowskiego. Zdecydowana odpowiedź

Za sprawą tak częstych problemów grzewczych w stolicy powołano roboczy zespół ds. prywatyzacji sieci ciepłowniczej w Warszawie. Informował o tym wiceszef Ministerstwa Klimatu i Środowiska Jacek Ozdoba.

- My uważamy, że po tylu latach warszawiakom należy się odpowiedź czy ta prywatyzacja, w mojej ocenie jeden z największych skandali warszawskiej Platformy Obywatelskiej, z punktu widzenia już wielu lat, była opłacalna – oznajmił wiceminister klimatu i środowiska

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1rnh5c

Podziel się opinią

Share
d1rnh5c
d1rnh5c