Trwa ładowanie...
d4etgi0

Kolejne przesłuchanie 14-letniej Turczynki, którą pobito w Warszawie. Sprawca nadal na wolności

W warszawskim sądzie ponownie przesłuchano 14-letnią Turczynkę. Nastolatka na początku stycznia została napadnięta przez ok. 40-letniego mężczyznę. Dziewczynka nie rozpoznała sprawcy na pokazanych zdjęciach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Fotolia, Fot: Andrey Burmakin)
d4etgi0

Trwa śledztwo w sprawie pobicia Turycznki przy ul. Słupeckiej na warszawskiej Ochocie. Dziewczynę przewieziono do szpitala. Według relacji świadków napastnik, który ją zaatakował, krzyczał "Polska dla Polaków". - Odbyło się kolejne przesłuchanie 14-latki, jednak dziewczyna nie wskazała na monitorach osoby, która mogłaby mieć związek ze sprawą - informuje TVN Warszawa Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej.

Dziewczynka w trakcie zeznań opisywała wygląd i zachowanie napastnika. Łapczyński zaznaczył, że śledczy wciąż ustalają tożsamość sprawcy. Dochodzenie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa–Ochota.

Trauma

d4etgi0

Podczas pierwszych przesłuchań, które odbyły się w styczniu, dziewczynka zeznała, że chce zapomnieć o sprawie, która ją mocno dotknęła. - Z jej relacji, poza samym opisem przebiegu zdarzenia, wynika, że zdarzenie pozostawiło w niej dużą traumę, stara się o tym nie myśleć i zapomnieć o tym, co się stało - cytuje słowa rzecznika warszawskiej prokuratury okręgowej prok. Łukasz Łapczyński stacja RMF FM.

Jak informowaliśmy, Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wyznczył nagrodę w wysokości 1000 zł za pomoc w znalezieniu sprawcy pobicia.

Zobacz także: Padł nowy rekord zimna. Jak Polacy radzą sobie z niskimi temperaturami?

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Widzisz jeża? Zabierz go do domu: "w mróz nie ma żadnych szans na przeżycie"

d4etgi0

Podziel się opinią

Share
d4etgi0
d4etgi0