Trwa ładowanie...

Warszawa. Biegi i mecz, czyli weekendowe utrudnienia na ulicach stolicy. Sprawdź, które ulice będą zamknięte

W Warszawie na najbliższy weekend zaplanowano trzy biegi miejskie. W niedzielę na PGE Narodowym inne duże wydarzenie sportowe – mecz piłkarskiej reprezentacji Polski. Co to oznacza dla mieszkańców? Zamknięte ulice i spore utrudnienia.

Warszawa. Biegi i mecz, czyli weekendowe utrudnienia na ulicach stolicy. Sprawdź, które ulice będą zamknięteŹródło: SPL/East News, fot: ARKADIUSZ ZIOLEK
dbefki8
dbefki8

Warszawa znów musi uzbroić się w cierpliwość. 12 i 13 października w stolicy zaplanowano imprezy plenerowe i wielkie święto piłkarskie, jakim zawsze jest mecz reprezentacji Polski na PGE Narodowym w Warszawie.

Sprawdź, czy żadne z tych wydarzeń nie pokrzyżują Wam planów i dostaniecie się na czas do lokali wyborczych. Przypominamy – 13 października w niedzielę wybory parlamentarne.

Warszawa gości drugi Charytatywny Bieg Czas Na Wzrok!

Impreza biegowa rozpocznie się w sobotę, 12 października o godz. 13 w Miasteczku Wilanów, w okolicy Plaży Wilanów przy skrzyżowaniu ul. Wilanowskiej oraz Przyczółkowej. Trasa biegu liczy 5 kilometrów i prowadzi aleją pieszo-rowerową na ul. Przyczółkowej (w kierunku Powsina).

Ostatni dzień kampanii. PiS aktywne od rana, KO zaspała

Uczestnicy biegu zawrócą na wysokości ul. Pałacowej i tą samą drogą pobiegną w kierunku mety. Organizatorzy podają w czasie biegu zamknięty będzie wylot ulic F. Klimczaka i A. Branickiego na ul. Przyczółkową. Dojazd do ul. F. Klimczaka będzie możliwy od strony al. Rzeczypospolitej.

13 października. Dwa biegi, mecz i wybory parlamentarne

Więcej utrudnień czeka mieszkańców stolicy w niedzielę. Sprawdź, co na ten dzień zaplanowano w mieście.

dbefki8

Impreza "2. Bieg z Radością" odbędzie się w Wawrze. Uczestnicy wystartują na dwóch dystansach: 5- i 10-kilometrowym. Krótszy wystartuje o godz. 10, a dłuższy o godz. 11.

Uczestnicy przebiegną ulicami Wawra: Zagajnikową, Mrówczą, Mozaikową. Ulice na trasie biegu zamknięte będą w godz. 9-13. Przewidywane są utrudnienia w w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje na stronie ZTM.

Inną imprezę sportową, Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si 2019, zaplanowano na Mokotowie, w pobliżu Skweru Grupy AK „Granat”. Miasteczko biegowe, start i meta będą zlokalizowane na ul. Broniwoja.

Biegaczki wystartują w samo południe o godz.12 i pobiegną ulicami: Broniwoja - Wielicką - Ksawerów - Puławską. Uczestniczki będą poruszać się jezdnią ul. Puławskiej w kierunku Ursynowa. Na wysokości pętli tramwajowej Wilanowska zawrócą i tą samą jezdnią pobiegną do ul. J.P. Woronicza, gdzie ponownie zawrócą, kierując się dalej do mety na ul. Broniwoja. Szczegółowe informacje na stronie Urzędu Miasta.

dbefki8

Zwieńczeniem sportowego weekendu i apogeum utrudnień, które może odczuć największa liczba mieszkańców Warszawy, będzie mecz Polska-Macedonia Północna na PGE Narodowym.

Mecz rozpocznie się o godz. 20.45. W związku z tym w godz 18.30–20.45 Saska Kępa zostanie wyłączona z ruchu indywidualnego, za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych.

Po zakończeniu meczu, czyli ok. 22.30, w razie gdyby duża grupa kibiców chciała wracać do centrum pieszo, policja może zamknąć dla ruchu most Poniatowskiego i Al. Jerozolimskie pomiędzy rondem gen. Ch. de Gaulle’a a rondem J. Waszyngtona.

Szczegółowe informacje pasażerowie i kierowcy mogą znaleźć na stronie ZTM.

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbefki8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbefki8