Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany RTV EURO AGD

Sprawdzone propozycje prezentów na walentynki

Zbliżające się walentynki to nie tylko świetna okazja do tego, aby przynajmniej na kilka godzin wyłączyć telefon i spędzić czas z ukochaną osobą, ale również na wręczenie sobie prezentów wyrażających miłość. Nie muszą być one drogie, ale zdecydowanie warto z wyprzedzeniem wybrać się na zakupy. Nawet jeżeli czyjaś druga połówka twierdzi, że wręczanie sobie prezentów z okazji walentynek nie ma sensu, to tak naprawdę trudno znaleźć przynajmniej jedną osobę, która nie ucieszyłaby się z otrzymania trafionego prezentu.

 Źródło: materiały partnera
dtcouon
dtcouon
  1. Wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych
  2. Co można wręczyć dziewczynie w święto zakochanych?
  3. Propozycje prezentów na walentynki dla chłopaka
  4. Idealny walentynkowy wieczór poprzedzony romantyczną kolacją

Ten wyjątkowy dzień może jednak przyczynić się do powstania dużego problemu, szczególnie jeżeli nie będzie się miało żadnego pomysłu na prezent. W związku z tym przygotowaliśmy poradnik, w którym znajdziesz kilka sprawdzonych pomysłów na to, co przygotować na walentynki dla dziewczyny oraz co można wręczyć partnerowi w święto zakochanych. Oczywiście nawet najlepszy prezent walentynkowy to nie wszystko, więc warto również zaplanować wspólne gotowanie lub inną formę spędzania czasu, zadbać o romantyczny nastrój i mieć pod ręką opakowanie czekoladek w kształcie serca.

Wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych

Dzień zakochanych każdego roku przypada na 14 lutego. Święto obchodzone jest na całym świecie, natomiast w Polsce jego popularność zaczęła rosnąć w latach 90. Chociaż wiele par deklaruje, że na romantyczną kolację można się wybrać w dowolnym momencie i nie trzeba z tym czekać do walentynek, to jednak na co dzień większość osób zwyczajnie nie ma na to czasu ze względu na pracę, szkołę i inne obowiązki. Warto więc postarać się spędzić walentynki z bliską osobą, szczególnie że tana romantyczna kolacja i wymienienie się prezentami przyczynia się do wzmocnienia związku.

Co można wręczyć dziewczynie w święto zakochanych?

Jeżeli chodzi o wybór idealnego prezentu na walentynki, największy problem mają z tym panowie. Wynika to między innymi z tego, że chociaż na idealny prezent świetnie sprawdzą się dobre perfumy, ładna bielizna lub inne tego typu rzeczy, to jednak bardzo trudno trafić w gust partnerki. Do tego dochodzi konieczność wybrania zapachu (w przypadku perfum) lub koloru, rozmiaru i kroju (w przypadku bielizny), co wbrew pozorom jest bardzo trudne nawet w przypadku par z wieloletnim stażem.

dtcouon

Lepiej więc postawić na inny świetny pomysł i kupić coś fajnego, a zarazem praktycznego. Idealnym wyborem są gadżety elektroniczne, ponieważ w przypadku tej grupy produktów nie ma ryzyka, że prezenty walentynkowe nie spodobają się ze względu na nieprawidłowo dobrany rozmiar.

W zależności od tego, ile ktoś chce przeznaczyć na romantyczny wieczór z drugą połówką, może zaszaleć z prezentami (w takim przypadku dobrym pomysłem może być na przykład iPhone) lub postawić na coś tańszego, ale równie przydatnego. Świetnym przykładem takiego prezentu dla dziewczyny będzie lampa do manicure hybrydowego. Za niewielkie pieniądze można kupić również głośnik przenośny, który będzie można od razu wykorzystać do tego, aby umilić romantyczne walentynki.

Inne sprawdzone i uniwersalne propozycje prezentów, które będzie można wręczyć zarówno w domowym zaciszu, jak i podczas romantycznej kolacji w restauracji, są: wyciskarka do soków, lusterko z oświetleniem, przenośna drukarka do zdjęć oraz smartwatch. Wiele dodatkowych inspiracji znajdziesz w artykule https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-prezent-na-walentynki.bhtml. Niezależnie od tego, na jaki prezent się zdecydujesz, koniecznie pamiętaj o trzech rzeczach:

  • wcale nie trzeba wydawać dużych pieniędzy, aby stworzyć romantyczny nastrój, co pozwoli na miłe spędzenie walentynek,
  • na kolację walentynkową można się wybrać do ulubionej restauracji, ale równie dobrze można ją przygotować we własnej kuchni,
  • chociaż do walentynek zostało jeszcze kilka tygodni, lepiej zamówić prezent już teraz, aby paczka dotarła na czas.

Propozycje prezentów na walentynki dla chłopaka

W przypadku prezentu walentynkowego dla chłopaka sprawa jest nieco prostsza, szczególnie jeżeli jest on jednym z zapalonych graczy. Wówczas można pomyśleć o zakupie dodatkowego pada do konsoli, nowej myszki lub klawiatury, gry na konsolę / PC lub koszulce nawiązującej nadrukiem do jego ulubionej gry.

dtcouon

Równie dobrze sprawdzą się niektóre z propozycji prezentów dla dziewczyn, czego przykładem jest smartwatch lub dobry głośnik bezprzewodowy. 

Idealny walentynkowy wieczór poprzedzony romantyczną kolacją

Wymienienie się prezentami i spożycie wspólnej kolacji to dopiero początek udanych walentynek. Nawet jeżeli na co dzień nie macie czasu dla siebie, to podczas takiej walentynkowej romantycznej randki możecie to nadrobić. Wiele par wybiera się wówczas na romantyczny spacer, planuje wieczór gier lub maraton filmowy, w którym nie powinno zabraknąć przynajmniej jednej komedii romantycznej. Dodając do tego nastrojową muzykę, można uzyskać naprawdę doskonały przepis na to, w jaki sposób spędzić najbliższe święto miłości.

Artykuł sponsorowany RTV EURO AGD
dtcouon
dtcouon