Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany Atrium Poland

Wielka loteria „Wyczaruj roczną pensję” w warszawskich centrach Atrium

Wygraj roczną pensję w zamian za zakupy! Już od 14 września br. klienci centrów handlowych Atrium Promenada, Atrium Targówek oraz Atrium Reduta mogą powalczyć aż o 60 tysięcy złotych! W zabawie przewidziano także upominki natychmiastowe w postaci kart prezentowych.

Share
Wielka loteria „Wyczaruj roczną pensję” w warszawskich centrach Atrium
Źródło: materiały partnera
d4ecvjl

Tegoroczne, jesienne zakupy w warszawskich centrach Grupy Atrium to dla klientów galerii nie tylko okazja do miłego spędzenia czasu, ale też szansa na wygranie wielu atrakcyjnych nagród. Każdy zarejestrowany w loterii paragon to możliwość natychmiastowej wygranej oraz okazja do zdobycia rocznej pensji – czyli 60 tysięcy złotych!

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

- Dla klientów odwiedzających wybrane centra handlowe Atrium w Warszawie przygotowaliśmy loterię, w której możliwość zdobycia nagród natychmiastowych urozmaici jesienne zakupy. Dodatkowo przez cały czas trwania akcji wszystkie zgłoszenia biorą udział w losowaniu rocznej pensji w wysokości aż 60 tysięcy złotych! Zapraszamy naszych gości do dobrej zabawy. Mamy nadzieję, że szczęście dopisze im w niej wielokrotnie – mówi Joanna Pintal, Head of Marketing, Atrium Poland Real Estate Management sp. z o.o.

d4ecvjl

Aby zawalczyć o nagrodę natychmiastową wystarczy zrobić zakupy w jednym z trzech centrów Atrium w Warszawie (Atrium Promenada, Atrium Targówek lub Atrium Reduta) za minimum 50 zł w dniach od 14 września do 30 listopada br., zachować paragon oraz dokonać prawidłowej rejestracji zgłoszenia na dedykowanej stronie internetowej lub w kiosku loteryjnym znajdującym się na terenie galerii. Natychmiast po zarejestrowaniu zakupów otrzymamy komunikat o tym, czy dopisało nam szczęście w postaci nagrody natychmiastowej. Odbiór nagród odbywa się w Punkcie Informacyjnym w centrum handlowym, gdzie należy okazać dowód zakupu, na podstawie którego dokonano zgłoszenia oraz oryginał wydruku z kiosku loteryjnego lub wiadomość e-mail z potwierdzeniem wygranej.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Dodatkowo, za każdą wydaną wielokrotność 50 zł, klient otrzymuje dwa ekstra losy biorące udział w losowaniu nagrody miesiąca, dzięki czemu szanse na zdobycie rocznej pensji rosną. Kolejny los można otrzymać za zapisanie się do newslettera Atrium Promenada, Atrium Targówek lub Atrium Reduta.

Nagrody główne są losowane raz w miesiącu wśród wszystkich uczestników akcji „Wyczaruj roczną pensję”. Terminy losowania:

  • I etap (zgłoszenia od 14 września do 30 września 2020 r.) – losowanie 9 października 2020 r.
  • II etap (zgłoszenia od 1 października do 31 października 2020 r .) – losowanie 6 listopada 2020 r.
  • III etap (zgłoszeniaod 1 listopada do 30 listopada 2020 r.) – losowanie 4 grudnia 2020 r.
d4ecvjl

Loteria „Wyczaruj roczną pensję” jest organizowana przez Atrium Polska w 7 centrach handlowych należących do Grupy – Atrium Biała (Białystok), Atrium Copernicus (Toruń), Atrium Promenada (Warszawa), Atrium Reduta (Warszawa), Atrium Targówek (Warszawa), Focus Bydgoszcz oraz Galeria Dominikańska (Wrocław). Łącznie przewidziano w niej ponad 19 732 nagrody o wartości ponad miliona złotych.

Regulamin loterii jest dostępny na stronach internetowych centrów: https://warszawa.promenada.com/loteria/, https://atrium-reduta.pl/loteria/, https://atrium-targowek.pl/loteria/.

d4ecvjl

Podziel się opinią

Share
d4ecvjl
d4ecvjl